Oferta klubu

Zajęcia i warsztaty

Stawiamy na kulturę!

Dzięki stosowaniu zróżnicowanych metod oraz narzędzi, zapewniamy młodzieży wsparcie procesu edukacyjnego, wzmocniamy poczucie własnej wartości, dostarczamy pozytywnych wzorców zachowań i zapewniamy bezpiecznie spędzony czas wolny, przy okazji rozwoju zainteresowań.

Codzienna oferta kierowana jest do młodych osób w wieku 13-17 lat, z całego Torunia. Proponujemy zajęcia stałe, ale zgodnie z założeniem – pragniemy, aby uczestnicy mieli ciągły wpływ na rodzaj aktywności poprzez ich inicjowanie i współtworzenie.

Animacja i film: _Nakręceni

Powołaliśmy prawdziwy zespół filmowy! Wspólnie z grupą wyreżyserujesz teledysk, poimprowizujesz, nagrasz i zmontujesz epicką historię fabularną, i kto wie – może wpadnie sasin subów? Zajęcia animacji poklatkowej i filmowe prowadzi pan Adam.

Ceramika: _Strefacerama

(wstrzymane do lipca) Twórcze warsztaty manualne i techniki ceramiki w street’owym wydaniu,  pod okiem pani Magdaleny. Tutaj ulepisz, pogadasz i poszkliwisz Vlepki NABOGATO, Bling-Bling BIŻUterię, WŁASNE Gary i szkatuły na dolary.

Samoobrona: _Bezprzypału

Warsztaty ANTYPRZEMOCOWE i SAMOOBRONY. Wzmocnij pewność siebie i zdobądź umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia. Nie potrzebujesz do tego być osobą wysportowaną, nie musisz także obawiać się nudnych ćwiczeń. Pan Robert pokaże ci kilka technik, poćwiczy je z Tobą i grupą, a Ty wrócisz do domu ze skillami asertywności i świadomego dbania o swoje potrzeby.

Deskorolka: SKATErskie warsztaty

Nauka jazdy na pojeździe wielośladowym z niskim zawieszeniem, potocznie zwanym deskorolką. Sesje (do upadłego) poprowadzi przekozacka ekipa doświadczonych wyjadaczy chodnikowego surfingu. W czasie warsztatów, udoskonalisz ollie, po czym z lekkością pociśniesz pierwsze tricki.

Muzyka: RAPerskie warsztaty

Literatura i muzyka współczesna, czyli RAP z tłustym akompaniamentem. Twórcze warsztaty poprowadzi Kuba Bryndal. Z tą mordeczką nie tylko złapiesz swój wyjątkowy flow, ale skupisz się także na realizacyjnej stronie tworzenia muzyki. Później czekają cię już tylko swag i propsy na ośce.

Dołącz do Strefowiczów