O klubie

Poznaj nas!

Każdy dzień w Strefie jest inny i wyjątkowy. Dzięki opiekunom i opiekunkom oraz prowadzącym poszczególne warsztaty, nie tylko rozwiniesz swoje zainteresowania, ale także poznasz różne podejścia do życia. Każda osoba, która będzie na Ciebie czekać w Strefie jest otwarta na Twoje potrzeby i zawsze możesz liczyć na jej wsparcie.

Zaskoczy Cię niejednym żartem i rozwiązaniem problemu. Dzień bez zajęć u Adama, to dzień stracony. Prowadzi grupę Zespół Filmowy _Nakręceni i wspiera aktywności poza klubem.

Adam

Kreatywne zajęcia, to specjalność Magdy. Na prowadzonych przez nią warsztatach ceramicznych, twórczo spędzisz czas
i z pewnością się zrelaksujesz.

Magdalena
Misja i wizja

Szczególnie ważnym dla nas jako inicjatorów i inicjatorek klubu Strefa, jest stabilne działanie miejsca poświęconego ludziom młodym – klubu młodzieżowego współtworzonego przez młodzież, oferującego wsparcie terapeuty, psychologa oraz szereg wzmacniających aktywności.


Założenia

Poprzez oferowane aktywności w Strefie, młode osoby żyjące w Toruniu mają sposobność kształtowania u siebie umiejętności w zakresie pełnienia ról społecznych, rozwoju zdolności interpersonalnych i postaw prospołecznych. Dzięki stosowaniu zróżnicowanych metod oraz narzędzi, klub zapewnia młodzieży wsparcie procesu edukacyjnego, wzmacnia poczucie własnej wartości, dostarcza pozytywnych wzorców zachowań i zapewnia bezpiecznie spędzony czas wolny, przy okazji rozwoju zainteresowań.


Gdzie i kiedy można skorzystać z oferty Strefy?

W Toruniu, na Bydgoskim Przedmieściu, przy ul. Sienkiewicza 11 oraz w plenerze. Klub funkcjonuje w godzinach pozaszkolnych, w czasie i częstotliwości uzależnionych od potrzeb młodzieży, oraz przedpołudniami w wybrane weekendy.